Fy.PAMAS sa už desaťročie zaoberá výrobou svadobných oznámení. www.pamas.sk   Za toto obdobie si získala priazeň mnohých svadobných párov a vybudovala si tak popredné miesto na svadobnom trhu nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Poľsku a Čechách, kde má svoje pobočky.

Pod novým názvom PAMAS-GLASS začala v roku 2006 rozvíjať novú výrobu svadobných pohárov. Na Svadobnom veľtrhu v Bratislave sa predstavila už s ucelenou kolekciou, ktorá zákazníkov zaujala svojim moderným a zároveň nadčasovým dizajnom, nápaditými detailmi a precíznym vypracovaním.

Dovoľujme si Vám ponúknuť svoje služby v oblasti pieskovania sklenených pohárov, ale aj iných predmetov zo skla, kovu, plastu a iných materiálov. Pieskovanie ponúka možnosť jedinečným a originálnym spôsobom zvečniť na predmety ľubovoľné grafické motívy od zobrazenia firemných znakov, textov, až po zložité perokresby a dokonca aj fotografie. Táto metóda sa vyznačuje veľmi jemným a detailným vykreslením, ktoré sa inou metódou dá len sotva dosiahnuť.


Medzi ďalšie aktivity firmy patrí výroba farebných fotografií, veľkoformátová tlač, ateliérová fotografia, kopírovacie štúdio a predajňa fotografického tovaru, albumov a rámov.

http:/foto.pamas.sk